svastara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
svastara

ima svega i svacega
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Lektire...

Ići dole 
+8
Tea
TheDjuka5
Girly***
Vanjush-93
Deki
nemanja_1389
iwona95
MaRR!na SpEaRs
12 posters
AutorPoruka
MaRR!na SpEaRs
član
član
MaRR!na SpEaRs


Ženski
Broj poruka : 208
Lokacija : In the circus!
Datum upisa : 29.04.2008

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Lektire...   Lektire... Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 8:33 pm

Joj,molim was ljudi,jel mi moze neko naci ukratko prepricano "Decaci Pavlove ulice"?
Hitno mi treba,a mrzi me da citam..Thanx! I love you
Nazad na vrh Ići dole
iwona95




Broj poruka : 5
Datum upisa : 14.09.2009

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimePon Sep 14, 2009 5:39 pm

Moze neko da mi preprica ili napise sastaw na temu ciklus oslobodjenja srbije i crne gore?????? Very Happy Very Happy Very Happy
hwla unapred kisss
Nazad na vrh Ići dole
iwona95




Broj poruka : 5
Datum upisa : 14.09.2009

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimePon Sep 14, 2009 5:42 pm

Moze neko da mi preprica ili napise sastaw na temu ciklus oslobodjenja srbije i crne gore?????? Very Happy Very Happy Very Happy
hwla unapred kisss
Nazad na vrh Ići dole
nemanja_1389




Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.10.2009

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Boj na Cokesini   Lektire... Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 3:00 pm

Moze neko da mi analizira pesmu boj na cokesini,treba mi za ponedeljak....
Nazad na vrh Ići dole
Deki




Broj poruka : 2
Datum upisa : 25.11.2009

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 10:30 am

e pozz svima, jel moze neko samo ukratko da mi preprica Perovic Batric i Tri suznja, jako mi je hitno, danas imam, samo ukratko, pls, ili neki link gde mogu naci...
Nazad na vrh Ići dole
Vanjush-93




Ženski
Broj poruka : 1
Godina : 31
Datum upisa : 15.02.2010

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimePon Feb 15, 2010 2:39 am

Ljudi jel bi mogao neko nesto da mi preprica o lektiri Gi de Mopasan-dva prijatelja??Molim vas hitno mi treba..necu stici procitati jer imam i Anu Karenjinu pa...MOLIM VAS!! ljubac
Nazad na vrh Ići dole
Girly***

Girly***


Ženski
Broj poruka : 1
Godina : 28
Lokacija : Hawaii..xD
Datum upisa : 06.09.2010

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimePon Sep 06, 2010 8:39 pm

E treba mi hitno ako je moguce veceras analiza pesme:Brat i sestra i tudjinka i Snaha!Ako je moguce veceras!Hvala unapred!
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
TheDjuka5




Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.09.2010

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimeSre Sep 08, 2010 8:49 pm

JEl moze neko da mi preprica 2 pesme iz ciklusa o oslobodjenju srbije... XITNO!!!!!
imam vec boj na misaru!!!
Treba mi za sutra ujutru!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Tea




Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.11.2010

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimeUto Nov 09, 2010 12:44 am

JEL MOZE NEKO DA MI NAPISE LEKTIRU>>OSLOBODJENJE SRBIJE<<? I NEKU PESMU DA ANALIZIRA POSEBNO...?.HITNO MI TREBA!!! SVAKA POMOC BI DOBRO DOSLA ! Smile MOLIM VAS POMAZITEEEE
Nazad na vrh Ići dole
Paky23




Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.11.2010

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimeUto Nov 09, 2010 6:25 pm

TREBA MI ANALIZA BOJ NA MISARU ODMA'!!!
Nazad na vrh Ići dole
boki69




Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.11.2010

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimeUto Nov 09, 2010 8:51 pm

Treba mi analiza Boj Na Misaru i Pocetak bune protiv dahija bilo koja od ove 2 ako moze hvala
Nazad na vrh Ići dole
boki69




Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.11.2010

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimeUto Nov 09, 2010 8:51 pm

Treba mi analiza Boj Na Misaru i Pocetak bune protiv dahija bilo koja od ove 2 ako moze hvala
Nazad na vrh Ići dole
Srbija_Srbima




Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.11.2010

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimeSre Nov 10, 2010 1:46 pm

meeeeeni takodjeeee...hitno mi treba pocetak bune protiv dahija... pale
Nazad na vrh Ići dole
umetnik




Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.01.2011

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimePon Jan 17, 2011 12:42 am

trebA mi analiza NAJVECA JE ZALOST ZA BRATOM ili SNAHA ili BRAT I SESTRA TUDJINKA BILO STA OD OVA TRI !!!!! HVALA UNAPRED
Nazad na vrh Ići dole
umetnik




Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.01.2011

Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitimePon Jan 17, 2011 1:11 am

trebA mi analiza NAJVECA JE ZALOST ZA BRATOM ili SNAHA ili BRAT I SESTRA TUDJINKA BILO STA OD OVA TRI !!!!! HVALA UNAPRED odmah mi treba..... molim vas Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lektire... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lektire...   Lektire... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lektire...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
svastara :: OSTALO :: ŠKOLA-
Skoči na: