svastara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
svastara

ima svega i svacega
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 SASTAVI

Ići dole 
+43
sastavi
zabrinuta
Dusan
sara96
Srbija_Srbima
Tea
Dragana96
blagyyyy
majavolimarka
Jetza Cullen
mica_95
Marina Maka
jelena
stanko-95
Deki
smarty
Anxy95
c1ra
mimaca
Pomoc!!!!
Alexander
Abell
*~Atina~*
dadolino
Robert
iwona95
mimy
DIMI
Sandra
Tijana Blagojević
Stefani
boka094
Danijelica
petrovicpero
KATY
JoXy-94
50 Cent
Cicka94
MissPopTrash
*CRAZY GIRL*
Himena
milichica_admin
~Lusy~
47 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
sara96




Broj poruka : 1
Datum upisa : 27.11.2010

SASTAVI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SASTAVI   SASTAVI - Page 6 Icon_minitimeSub Nov 27, 2010 6:09 pm

JEL MOZE NEKO DA MI NAPISE ESEJ NA TEMU : ,,KOME ZAKON LEZI U TOPUZU TRAGOVI MU SMRDE NE COVJESTVOM,, ? MOLIM VAS! AKO NEKO MOZE NEKA MI POSALJE NA OVU ADRESU

sakilaki.b96@gmail.com

P.S. Treba mi za ponedeljak!!! UNAPRED HVALA!!! fff please please please pozuri pozuri kisss
Nazad na vrh Ići dole
Dusan




Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.12.2010

SASTAVI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SASTAVI   SASTAVI - Page 6 Icon_minitimeČet Dec 02, 2010 2:09 pm

Moze Ukrato sastav Lik Ilije bircanina ako moze da napisete kakav je u memoarima a kakav u pocetak bUNE protiv dahije plS Hvla unapred please please
Nazad na vrh Ići dole
zabrinuta




Broj poruka : 2
Datum upisa : 09.12.2010

SASTAVI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SASTAVI   SASTAVI - Page 6 Icon_minitimeČet Dec 09, 2010 6:36 pm

e cao svima ....... Very Happy ......ja sam dada i imam problem .........trebas sastaviti pismenu zadacu na teme : a ja ludujem, u meni jesenje ....itd sleepy ...pa molim vas ako ima iko kakvu ideju da mi pomogne .......molm vas please ..... i ja bi nesto sastavila al stvarno neznam kako .......samo pozurite molm vas
Nazad na vrh Ići dole
zabrinuta




Broj poruka : 2
Datum upisa : 09.12.2010

SASTAVI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SASTAVI   SASTAVI - Page 6 Icon_minitimeČet Dec 09, 2010 6:40 pm

e dada je ..........ako neko mogne sastaviti .........nek mi posalje na

hadoveterinar@hotmail.com

ovo mi je bratov, ja zab. sifru

MOLIM VAS o ne please
Nazad na vrh Ići dole
sastavi




Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.04.2011

SASTAVI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SASTAVI   SASTAVI - Page 6 Icon_minitimeSub Apr 02, 2011 8:59 pm

Ako Vam treba sastav ili esej, javite nam se na sastavi.eseji@gmail.com sa temom i opisom i napisacemo ga za Vas!

Cena od 200 din u zavisnosti od slozenosti i teme.
Nazad na vrh Ići dole
Pomoc




Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.11.2011

SASTAVI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SASTAVI   SASTAVI - Page 6 Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 10:41 pm

Vidim da niko nije postavio sastav na temu Boj na Misaru, pa evo vam moj. Nije nista preterano, ali meni je sasvim dovoljno, a nadam se da ce i vama biti od pomoci.


Dok sam citala ovu pesmu osudjivala sam Turke i njihovu bezdusnost, ali sam se takodje i sazalila na kadu zbog gubitka najmilijih. (Pocetaj je bolesno glupav, zato sto nasa nastavnica trazi od nas da tako pisemo pocetak, znaci nikako drugacije ni ne smem.)
Pesma opevava jednu od prvih pobeda za vreme Prvog srpskog ustanka. Glavni lik je Kulinova kadaSam pocetak pesme govori o nzestokoj i dramaticnoj borbi. Opisuju se vrane krvavih kljunova koje lete ka kuli Kulin kapetana, a tamo ih srece zabrinuta i radoznala kada. Pita ih za Tursku vojsku i njenog vodju Kulin kapetana. Kroz njeno pitanje saznajemo da je polagala velike nade u svog muza i vojsku. Vrane joj govore da su Srbi, iako malobrojniji, pobedili i da joj je muz poginuo. Kada kada upita za ostalu vojsku vrane joj govore da su sve turske poglavice ubijene, a da su tela nekih od njih bacena u reku Savu. Kada kroz tugu i bes proklinje grad Sabac i srpske ustanike, a zatim umire. Kroz celu pesmu epiteti i antiteza nam docaravaju dramatiku.
Poruka pesme je da "boj ne bije svetlo oruzje, vec boj bije srce junaka".
Nazad na vrh Ići dole
stefan97




Muški
Broj poruka : 3
Datum upisa : 29.11.2011

SASTAVI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SASTAVI   SASTAVI - Page 6 Icon_minitimeUto Nov 29, 2011 1:54 pm

jel moze neko da mi napise sastav Kome zakon lezi u topuzu tragovi mu smrde necovestvu
Nazad na vrh Ići dole
mkml




Broj poruka : 1
Datum upisa : 18.03.2012

SASTAVI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SASTAVI   SASTAVI - Page 6 Icon_minitimeNed Mar 18, 2012 2:02 pm

DA LI MI NEKO MOZE NAPISATI SASTAV NA BILO KOJU OD OVIH TEMA:
SVETLI GROBOVI OD J.J.ZMAJA
LIK RELJE KNEZEVICA IZ KROZ MECAVU OD PETAR KOCICA
POCETAK BUNE PROTIV DAHIJE? HVALA
Nazad na vrh Ići dole
Cheka




Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.05.2012

SASTAVI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SASTAVI   SASTAVI - Page 6 Icon_minitimeSre Maj 30, 2012 5:47 pm

da li ima neko da mi posalje gotov esej o prijateljstvu .. posto kada kopiram neki text wordu podloga bude crna ???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SASTAVI - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: SASTAVI   SASTAVI - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SASTAVI
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
svastara :: OSTALO :: ŠKOLA-
Skoči na: